Katalogs
29 preces
Nukido NK-962 trīsfāžu elektriskais krūts sūknis
Nukido NK-962 trīsfāžu elektriskais krūts sūknis
0–12 mēneši
  • Vecuma diapazons: 0–12 mēneši
Piegādātāja noliktavā: >5
local_shippingSaņemšana: 4. novembris
Nukido NK-962 trīsfāžu elektriskais krūts sūknis
Nukido NK-962 trīsfāžu elektriskais krūts sūknis
0–12 mēneši
  • Vecuma diapazons: 0–12 mēneši
Piegādātāja noliktavā: >5
local_shippingSaņemšana: 4. novembris
Nukido NK-962 trīsfāžu elektriskais krūts sūknis
Nukido NK-962 trīsfāžu elektriskais krūts sūknis
Silikons, Plastmasa 0–12 mēneši
  • Materiāls: Silikons, Plastmasa
  • Vecuma diapazons: 0–12 mēneši
Piegādātāja noliktavā: >5
local_shippingSaņemšana: 4. novembris
Nukido NK-960 Trīsfāžu elektriskais krūts sūknis
Nukido NK-960 Trīsfāžu elektriskais krūts sūknis
0–12 mēneši Unisex
  • Vecuma diapazons: 0–12 mēneši
  • Dzimums: Unisex
Piegādātāja noliktavā: >5
local_shippingSaņemšana: 4. novembris
Elektriskais 3 fāžu krūts pumpis Nukido NK-960
Elektriskais 3 fāžu krūts pumpis Nukido NK-960
0–12 mēneši Unisex, Sievietēm Silikons, Plastmasa (vispārīgs)
  • Vecuma diapazons: 0–12 mēneši
  • Dzimums: Unisex, Sievietēm
  • Materiāls: Silikons, Plastmasa (vispārīgs)
Piegādātāja noliktavā: >5
local_shippingSaņemšana: 4. novembris
Nukido NK-961 elektriskais trīsfāžu krūts sūknis
Nukido NK-961 elektriskais trīsfāžu krūts sūknis
0–12 mēneši
  • Vecuma diapazons: 0–12 mēneši
Piegādātāja noliktavā: >5
local_shippingSaņemšana: 4. novembris
Nukido NK-961 trīsfāžu elektriskais krūts sūknis
Nukido NK-961 trīsfāžu elektriskais krūts sūknis
0–12 mēneši Silikons, Plastmasa (vispārīgs) Unisex
  • Vecuma diapazons: 0–12 mēneši
  • Materiāls: Silikons, Plastmasa (vispārīgs)
  • Dzimums: Unisex
Piegādātāja noliktavā: >5
local_shippingSaņemšana: 4. novembris
Piena savākšanas konteiners kauss M5 Momcozy
Piena savākšanas konteiners kauss M5 Momcozy
Plastmasa Unisex 0–12 mēneši
  • Materiāls: Plastmasa
  • Dzimums: Unisex
  • Vecuma diapazons: 0–12 mēneši
Piegādātāja noliktavā: 3
local_shippingSaņemšana: 6. novembris
Esperanza BEBITA ECM001B Elektriskais krūts sūknis (150 ml)
Esperanza BEBITA ECM001B Elektriskais krūts sūknis (150 ml)
Zils
  • Krāsa: Zils
Piegādātāja noliktavā: 3
local_shippingSaņemšana: 9. novembris
Grownsy elektriskais krūts sūknis (rozā)
Grownsy elektriskais krūts sūknis (rozā)
Rozā Plastmasa / ABS
  • Krāsa: Rozā
  • Materiāls: Plastmasa / ABS
Piegādātāja noliktavā: >5
local_shippingSaņemšana: 6. novembris
Nukido NK-963 Elektriskais trīsfāžu krūts sūknis
Nukido NK-963 Elektriskais trīsfāžu krūts sūknis
Unisex 0–12 mēneši
  • Dzimums: Unisex
  • Vecuma diapazons: 0–12 mēneši
Piegādātāja noliktavā: >5
local_shippingSaņemšana: 4. novembris
Nukido NK-963 trīsfāžu elektriskais krūts sūknis
Nukido NK-963 trīsfāžu elektriskais krūts sūknis
Bērniem, Sievietēm 0–12 mēneši Silikons, Plastmasa
  • Dzimums: Bērniem, Sievietēm
  • Vecuma diapazons: 0–12 mēneši
  • Materiāls: Silikons, Plastmasa
Piegādātāja noliktavā: >5
local_shippingSaņemšana: 4. novembris
Esperanza GEMELOS ECM003B Elektriskais/manuālais krūts pumpis (150 ml)
Esperanza GEMELOS ECM003B Elektriskais/manuālais krūts pumpis (150 ml)
Zils 0–12 mēneši
  • Krāsa: Zils
  • Vecuma diapazons: 0–12 mēneši
Piegādātāja noliktavā: 5
local_shippingSaņemšana: 9. novembris
Berdsen BL-901 Elektriskais divfāžu krūts pumpis
Berdsen BL-901 Elektriskais divfāžu krūts pumpis
0–12 mēneši Silikons Sievietēm
  • Vecuma diapazons: 0–12 mēneši
  • Materiāls: Silikons
  • Dzimums: Sievietēm
Piegādātāja noliktavā: 1
local_shippingSaņemšana: 4. novembris
Nukido NK-964 Trīsfāžu elektriskais krūts pumpītis
Nukido NK-964 Trīsfāžu elektriskais krūts pumpītis
Unisex 0–12 mēneši Silikons, Plastmasa
  • Dzimums: Unisex
  • Vecuma diapazons: 0–12 mēneši
  • Materiāls: Silikons, Plastmasa
Piegādātāja noliktavā: 4
local_shippingSaņemšana: 4. novembris
Elektriskais divu fāžu krūts sūknis Berdsen 5903
Elektriskais divu fāžu krūts sūknis Berdsen 5903
0–12 mēneši Silikons Unisex
  • Vecuma diapazons: 0–12 mēneši
  • Materiāls: Silikons
  • Dzimums: Unisex
Piegādātāja noliktavā: >5
local_shippingSaņemšana: 4. novembris
Elektriskais divu fāžu krūts sūknis Berdsen 5905
Elektriskais divu fāžu krūts sūknis Berdsen 5905
Unisex 0–12 mēneši Plastmasa, Silikons, Plastmasa / ABS
  • Dzimums: Unisex
  • Vecuma diapazons: 0–12 mēneši
  • Materiāls: Plastmasa, Silikons, Plastmasa / ABS
Piegādātāja noliktavā: >5
local_shippingSaņemšana: 4. novembris
Berdsen 5904 Elektriskais divfāžu krūts sūknis
Berdsen 5904 Elektriskais divfāžu krūts sūknis
Unisex 0–12 mēneši Plastmasa (vispārīgs), Silikons, Plastmasa
  • Dzimums: Unisex
  • Vecuma diapazons: 0–12 mēneši
  • Materiāls: Plastmasa (vispārīgs), Silikons, Plastmasa
Piegādātāja noliktavā: >5
local_shippingSaņemšana: 4. novembris
Grownsy dubultais krūts sūknis EBP01
Grownsy dubultais krūts sūknis EBP01
Silikons Sievietēm 0–12 mēneši
  • Materiāls: Silikons
  • Dzimums: Sievietēm
  • Vecuma diapazons: 0–12 mēneši
Piegādātāja noliktavā: >5
local_shippingSaņemšana: 6. novembris
Grownsy dubultais krūts sūknis (rozā)
Grownsy dubultais krūts sūknis (rozā)
Rozā Silikons, Plastmasa 0–12 mēneši
  • Krāsa: Rozā
  • Materiāls: Silikons, Plastmasa
  • Vecuma diapazons: 0–12 mēneši
Piegādātāja noliktavā: >5
local_shippingSaņemšana: 6. novembris

Krūts pumpji — Apraksts

Krūts sūkņi ir būtisks palīglīdzeklis jaunajām māmiņām, kas atvieglo zīdīšanas procesu un sniedz lielāku elastību ikdienā. Mūsu piedāvājumā atradīsiet gan manuālos, gan elektriskos piena sūkņus, kas izstrādāti, domājot par maksimālu komfortu un efektivitāti.Mēs piedāvājam uzticamus zīdaiņu kopšanas piederumus, kas palīdz uzturēt laktāciju un nodrošina iespēju uzglabāt pienu vēlākai lietošanai. Izvēloties piemērotu ierīci, jūs varat pielāgot sūkšanas intensitāti savām individuālajām vajadzībām.Šīs ierīces ir īpaši noderīgas situācijās, kad nepieciešams atgriezties darbā vai vienkārši dot sev brīdi atpūtai, zinot, ka mazulis saņems nepieciešamo uzturu. Mūsu sortimentā iekļauti tikai pārbaudīti un droši modeļi, kas atbilst augstākajiem higiēnas standartiem.Ergonomisks dizains — izstrādāti tā, lai atdarinātu mazuļa dabisko zīšanas ritmu.Viegla kopšana — visas detaļas ir viegli izjaucamas un sterilizējamas.Ātra piegāde — saņemiet nepieciešamās preces ātri visā Latvijā un Baltijā.Izvēlieties sev piemērotāko risinājumu no mūsu plašā klāsta. Nodrošinām ātru piegādi uz jebkuru vietu Latvijā un kaimiņvalstīs.

Grozs